Polarmarine

Polarmarine
Industrigatan 39
SE-212 28 Malmo
SWEDEN
TEL : +46 (0)31 96 59 00
FAX : +46 (0)31 96 59 69
Email : info@polarmarine.se
Web : www.polarmarine.se

/

Polarmarine

POLARMARINE denizcilik sektöründe en çok tercih edilen tank temizleme ekipmanı üreticisidir. Verimliliği ve güvenilirliği kanıtlanmış programlanabilir modelleri ile temizleme süresi ve temizleme maliyetleri en aza indirgenmektedir. POLARMARINE tarafından geliştirilen POLAR JET serisi, zorunlu müşteri ihtiyaçlarının yanı sıra yasal gerekliliklere de uygun olan tank temizleme makinesidir.

POLAR JET® programlanabilir, çok nozullu tank temizleme makineleri tüm tankerlerde en zor temizlenen alanlar olan slop tankları, kanat tankları ve merdiven veya kiriş altında kalan alanları temizlemek için özel olarak tasarlanmıştır. POLAR JET® tank temizleme üniteleri tank üzerine ya da güverteye monte edilir. Çok nozullu temizleme ünitesinin hareketi, türbin tahrikli, entegre kontrol birimindeki hareket çubuklarıyla yönetilerek, ayarlanabilen hızlarda helezonik yıkama sağlanır.

POLARMARINE İsveç ve Filipinler'de üretim tesislerine sahiptir. Teslimat sırasında güncel ürün kullanım talimatları ve servis el kitabı gibi dökümanlar ürünlerle birlikte sağlanmakta ayrıca isteğe bağlı olarak ‘’shadow diagram’’ ve ham petrol yıkama kılavuzları firma tarafından hazırlanmaktadır. Hareketli parçaların sayısının düşük olması, ekipmanlara verilecek hizmetin de son derece kolay olmasını sağlayarak bakım ve yedek parça gereksinimi en aza indirgemektedir.

 

Kimyasal tankerler     PJ15CP, PJ20, PJ25, PJ30CP
Nakliye gemileri     PJ15CP, PJ20, PJ25, PJ30CP, PJ50, PJ120T
Ham petrol tankerleri     PJ15CP, PJ20, PJ30CP, PJ50, PJ120T
Dökme Yük taşıyıcıları     PJ120T, PJ30CP