• +90 (216) 392 69 92
  • senak@senak.com

Enwa

  Enwa
  ENWA AB Backa Strandgata 8 SE-422 46 Hisings Backa Sweden
  +46 31 742 92 50
  +46 31 742 92 60
  info@enwa.se
  http://www.enwa.com/

Enwa Ters Osmoz Ünitesi

ENWA Ters Osmoz Ünitesi deniz suyundan ters ozmos ile tatlı su üretir. ENWA'nın deniz suyu arıtma sistemleri, normal endüstriyel uygulamalar ve ev kullanımlarında suyu saflaştırmak için dizayn edilmiş ve üretilmişlerdir.

Enwamatic

EnwaMatic, ana makine soğutma suyu devresi gibi kapalı sistemlerde yan akış filtrasyonu ile su arıtma ve su koşullandırma ünitesidir. EnwaMatic sistemi saf tatlı suyla veya su ve glikol/antifriz sıvısı karışımıyla çalışmak için tasarlanmıştır. EnwaMatic kapalı bir çevrimin yan akımını kullanır ve suyu; bakteri oluşumunu, kireçlenmeyi ve korozyonu önlemek amaçlı granüle bir yatak vasıtasıyla arındırır.

Enwa Bin-X

Enwa BIN-X, Legionella ve E-coli gibi bakterilerin ve parçacıkların sistemden atılması için kullanılan bir su arıtma sistemidir. Ultra filtrasyon sayesinde Enwa BIN-X kullanım ve içme suyunu temizler.

ENWA BIN-X sistemi hastaneler, spor salonları, açık deniz kurulumları, konutlar ve ticari mülkler, okullar, oteller, hemşire evleri, labaratuarlar ve endüstri alanları gibi bakterisiz su gereksinimi yüksek yerlerde kullanılabilir. ENWA BIN-X sistemi kimyasallar kullanılmadan çalışır ve suyun kimyasal kompozisyonunu değiştirmez. Bu yüzden bu sistem soğuk içme suyu ve sıcak kullanım suyunu arıtmak için ideal bir sistemdir.

Enwa su arıtma sistemleri sağlayıcısı olarak, yüzme havuzları ve kaplıcalarda söz sahibidir. Yerel okul havuzları, otel ve sağlık merkezi havuzları ile kaplıcalar ve su parklarında yüklenici olarak geniş bir yere sahiptir.

Enwa ayrıca ısıtma ve soğutma sistemlerinde yer alan EPC yüklenicisidir.

 

Ürünler

  1. ENWA Water Maker
  2. EnwaMatic Maritime